Приорітети 2015: Служіння у сім'ї і сім'ям
title_uatitle
ENG
УКР
РУС
Top
Float

Де знайти спокій?

Христос говорить: "Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, - і Я вас заспокою!" (Мат. 11:28).

Бог дав людині вражаючу здатність озиратися на прожитий життєвий шлях, підводити підсумки і спрямовувати внутрішній погляд до кінця земного шляху, у віддалене прийдешнє. Не будь такої винятковій здатності, ми ніколи б не знали, що таке мораль і що таке розкаяння совісті. У нас не було б ні відчуття провини за скоєне зло, ні відчуття страху перед Божественним правосуддям, ні жаху перед смертю і неминучою вічністю. Кому з людей незнайомі саме ці відчуття. Кожен смертний веде з ними невпинну боротьбу і при всьому старанні не може від них позбавитися сам.

Особистий досвід переконує нас в простій істині, що жодне з душевних переживань не пропадає безслідно. Деякі події нашого життя ми схильні тимчасово забувати, але це забуте не може вибути, не може перестати існувати.

Людський мозок, зір і слух - тільки частина складної лабораторії, яка сприймає і відтворює фотокадри нашої поведінки і наших думок. Відтиснення нашого характеру, найдрібніші рухи нашої душі мозок дбайливо зберігає до того неминучого моменту, коли Бог припинить наше життя і покличе на суд.

Дивно, що вже зараз ми здатні витягувати з архіву нашого минулого будь-який знімок, відкрити сторінку не тільки світлу, але і найганебнішу, найпохмурішу, злочинницьку, криваву. Закривши на мить очі, ми за допомогою уяви можемо бачити себе в будь-якому віці, в будь-якій ролі наший життєвої драми. Будь-яке порушення нами волі Божою, яке покоїлось піді цвіллю минулих років, миттю може стати перед нами як живе і впритул дивитися на нас жахливими очима.

Та як важкі бувають для багатьох спогади минулого! Як їм хотілося б позбавитися від них, піти, втекти. Але куди? Страшні кошмари безмовного спогаду переслідують їх, розкручуючи довгий сувій гріховних подій. Вони з огидою вирвали б їх з пам'яті, але ні вирвати, ні змити, ні забути неможливо. Марно міняти місце проживання, переїжджати в інші міста, країни і материки. Поганий вчинок, гнівне відчуття, фатальне слово, що колись зірвалося з вуст, наздоганяє у всіх куточках всесвіту, неодмінно мучачи і караючи хвору душу.

У кожного з нас є свій архів минулого. І немає в житті нічого більш гіркого, як свідомість власного безсилля що-небудь змінити в архівних матеріалах, що-небудь виправити з заповнених гріхами сторінок, що-небудь зі всього цього знищити.

Скільки було цих спроб все забути, не згадувати, не думати?! А скільки спожито зусиль замолити, виправдати, загладити гріховне минуле?!

Друже! Якщо ти шукаєш спокою змученому серцю, якщо жадаєш очиститися від темного минулого і успадковувати життя вічнє - є тільки одне засіб - заступницька жертва Ісуса Христа. Тільки Його пречиста Кров омиває нас від всякого гріха! Тільки вона очищає порочну совість і дає душі, змученій гріхом, бажаний мир і чудову радість порятунку!SpacerSpacer

Якщо Ви помітили помилку чи у Вас є коментар до тексту, будь ласка, виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

Богослужіння проходять щонеділі о 10:00 і щосереди о 19:00
в Академії праці та соціальних відносин (Україна, м.Київ, Теремки)
Докладніше про місце і розклад богослужінь, карта: Відвідати нас

Усі матеріали на даному сайті надаються за ліцензіями GPL та greeen OML
(Окрім відсканованих або завантажених з Інтернету матеріалів)
При використанні матеріалів обов'язкове посилання на сайт та авторів
Зв'язатися з нами:
E-mail
Тел. (+38 044) 361 83 73
R
Menu Bottom Menu Bottom