Приорітети 2015: Служіння у сім'ї і сім'ям
title_uatitle
ENG
УКР
РУС
Top
Float

Наполеон: Переможений Христом

До початку свого походу на Росію, Наполеон передав російському послові дипломатичну ноту з повідомленням про те, що він зітре Російське царство з лиця землі. Відповідь посла свідчила: "Людина планує, а Бог управляє". Наполеон розлютився: "Скажіть вашому панові, - накинувся з лайкою на посла зарозумілий корсиканець, що я і є той, який і планує і управляє!" Вийшло так, ніби він кинув виклик живому Богові, щоб нарешті з'ясувати, хто володар на цьому світі. Бог прийняв його виклик.

За короткий час Наполеон просунувся вперед до Москви, але при відступі він залишив велику частину своєї сильної армії лежати в снігу, на замерзлій рівнині. Офіційні дані російської влади свідчать: 213 516 загиблих солдатів і 95 816 коней.

В засланні на англійському острові Св. Олена великий Наполеон провів останні рокиі свого життя. Там він написав свої мемуари, в яких він висловлює свої внутрішні питання. Про те, як посилено він цими питаннями займався, доводить одна з його розмов з генералом Монтолоном, який послідував за ним в заслання на острів Св. Олени. "Що ви думаєте про Христа?" - запитав Наполеон.

Монтолон відповів: "Сер, я повинен признатися, що ніколи не замислювався про це і ніколи не роздумував над цим питанням." "Тим гірше для Вас!" - сказав імператор і почав говорити про те, про що він мислив. - "В дні моєї слави я був в такій шані у багатьох людей, що вони з радістю за мене вмирали. Але все-таки була потрібна моя присутність, щоб надихати цих солдатів. А зараз, коли я знаходжуся на острові Св. Олени, хто за мене б'ється, хто залишився мені вірним? Така доля великих людей! Яке глибоке провалля між моїм падінням і бідою і вічною владою Сина Божого! Я ще не помер, а моя справа вже зруйнувалася, тоді як Христос 18 сторіч тому помер, а справа Його існує точно так, як і в той час, коли Він діяв на цій землі. Він і не думав боятися своєї смерті, а чекав її з утіхою.

Він єдиний, який після своєї смерті залишився живим і могутнім. Майже у всіх краях землі проповідується Його Слово, Ісуса люблять і йому моляться... Олександр, Кесар (Цезар), Карл Великий і я сам, ми були засновниками могутніх держав, але на чому трималася і тримається наша влада? На силі. Ісус Христос заснував своє царство на любові, і в даний час тисячі людей віддали б з радістю за Нього своє життя. Ісус є завойовником, Який істинно об'єднує,не тільки один народ, але все людство з Самим Собою.

Яке диво! Душа людини зі всіма її здібностями відчуває себе тісно пов'язаною з існуванням Ісуса. І чому? Завдяки одному диву, яке перевершує всі чудеса. Христос є любов, і Він хоче цю любов дати людям і завоювати їх серця. Це все що Він хоче! І Христос це отримує! Всі завойовники зо всіма їхніми талантами потерпіли крах в тому, що підкорюючи мир, вони не отримали жодного друга. Спілкування, яке об'єднує Ісуса Христа і тих, яких Він відкупив, найсвятіше і могутніше серед інших об'єднань... Це мене захоплює перш за все, і чим більше я про це думаю, тим більше я упевнений в божественності Христа, я упевнений, що Христос був не тільки людиною, Він БОГ!"SpacerSpacer

Якщо Ви помітили помилку чи у Вас є коментар до тексту, будь ласка, виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

Богослужіння проходять щонеділі о 10:00 і щосереди о 19:00
в Академії праці та соціальних відносин (Україна, м.Київ, Теремки)
Докладніше про місце і розклад богослужінь, карта: Відвідати нас

Усі матеріали на даному сайті надаються за ліцензіями GPL та greeen OML
(Окрім відсканованих або завантажених з Інтернету матеріалів)
При використанні матеріалів обов'язкове посилання на сайт та авторів
Зв'язатися з нами:
E-mail
Тел. (+38 044) 361 83 73
R
Menu Bottom Menu Bottom