Приорітети 2015: Служіння у сім'ї і сім'ям
title_uatitle
ENG
УКР
РУС
Top
Float

Чи можна довіряти Біблії?

Один раз я був у справах в Одесі і в вирішив знайти там Церкву за адресою сквер Гамова, 3. Як цього досягти? Правильно. Треба купити карту міста Одеси.

І все? Ні, звичайно. Спершу на цій карті потрібно знайти місце "куди нам треба". Потім потрібно визначити "де ми знаходимося" і приблизно призначити маршрут.

На цьому теж все не закінчується - потрібно йти згідно наміченому маршруту. Проте, хто дав гарантію, що мені не продали підробку і ця карта відповідає дійсності? Адже я ніколи до цього не ходив по Одесі...

Відповідь очевидна. Коли я йду, я зустрічаю на вулиці якісь орієнтири. Ось парк. Ось вулиця Мірошника. Ось зупинка... ага, я неправильно пішов, мені потрібно на сусідню вулицю перейти. А ось і безвихідь, тут мені потрібно повернути направо і обійти гаражі зліва. А ось і довгождана мета - красива будівля центральної Одеської Церкви.

Що ж, тепер можна цілком довіритися карті і знайти провулок, де живуть люди, яким мені потрібно занести плакати. Ніяких складнощів! Йдемо трохи далі через сквер уподовж вулиці, переходимо міст, другий поворот направо, другий поворот наліво, - і ми на місці.

Не самий близький шлях, здається, я зайвий кілометр обійшов, але нічого - до мети дістався, плакати віддав. Тепер треба пройти повз магазин на зупинку маршрутного таксі і повернутися в готель. Тепер я навіть знаю, яким маршрутом їде маршрутне таксі - я його спокійно можу прослідкувати на карті.


Так і Біблія - це карта.

Вона ясно показує нам, що ми знаходимось в непримиренній позиції до Бога, бо гріх володіє нами.

Є мета, яку нам треба досягти: Бог і вічність з Ним. Бог намітив і маршрут для нас, може й не такий близький,як нам би хотілось, але правильний. Як я можу в цьому впевнитись?

Ще не дійшовши "туди", я вже тут і зараз бачу тисячі орієнтирів. Біблія завжди виявляється права. Точніша за прогнози політиків і істориків, економістів і соціологів. Вірно та правдиво пояснює і показує чим є весь цей світ.

Не віриш? Пройди пару поворотів і подивися - куди ти потрапиш. Філософія... Естетика... Релігійні ідеї... Гуманізм... як швидко вони виявляються помилковими в реальному житті. Але Біблія доводить свою істинність і надзвичайну історичну точність вже впродовж тисяч років.

Що ж сказати? Це дійсно карта, якій можна довіряти. Якщо вона настільки точна в описі сьогоднішнього дня, то цілком ймовірно, що вона буде точна і в описі майбутнього.

Якщо ти зважишся піти шляхом, який в ній запропонований, - ти не тільки все більше переконуватимешся в правильності нанесеного на її сторінках маршруту, але і отримаєш 100% підставу для твоєї віри в те, що так продовжуватиметься і далі...

Як? Секрет! Сам скоро дізнаєшся, якщо захочеш!SpacerSpacer

Якщо Ви помітили помилку чи у Вас є коментар до тексту, будь ласка, виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

Богослужіння проходять щонеділі о 10:00 і щосереди о 19:00
в Академії праці та соціальних відносин (Україна, м.Київ, Теремки)
Докладніше про місце і розклад богослужінь, карта: Відвідати нас

Усі матеріали на даному сайті надаються за ліцензіями GPL та greeen OML
(Окрім відсканованих або завантажених з Інтернету матеріалів)
При використанні матеріалів обов'язкове посилання на сайт та авторів
Зв'язатися з нами:
E-mail
Тел. (+38 044) 361 83 73
R
Menu Bottom Menu Bottom