Приорітети 2015: Служіння у сім'ї і сім'ям
title_uatitle
ENG
УКР
РУС
Top
Float

Тихий стукіт у двері? Не може бути!

"Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього прийду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною" (Об'явлення 3:20).

Ці слова записані в останній книзі Біблії. Вони розкривають одну з основних і дуже важливих істин Священного Писання: Бог хоче, щоб людина, почувши Його голос, відкрила двері свого серця і впустила Його. На цей вірш написані чудові картини, створені музичні твори, що хвилюють, промовляється безліч натхненних проповідей.

В цих словах вражає те, що всемогутній Господь Бог, Якому все підвладно, предстає перед нами не володарем, а мандрівником, який стукає в двері серця. Невже Він Сам не може відкрити двері і увійти? Невже Він, Творець неба і землі, не може змусити людей прийняти Його?

Звичайно Бог може це зробити, але Він не хоче силою оволодівати нами. Він чекає, щоб ми добровільно прийняли Його в своє серце і любов'ю відповіли на Його любов.

Бог створив людей вільними. Але вони нерозумно повелись зі свої вільним правом вибору, впали в гріх - неслухняність заповідям Божим і, зробились жорстоким, сказали Владиці життя: "Не хочемо, щоб Ти царював над нами!" В результаті цього Господь опинився поза людським серцем.

Але Він не пішов далеко від нас, Він стоїть за дверима нашого серця і стукає, чекаючи, коли ми впустимо Його.

Як же може великий і святий Бог, вічний, усюдисущий і всезнаючий, поселитися в нашому серці? Пояснення цьому ми можемо знайти тільки в Його любові. Бог любить Своє творіння і жадає бути в спілкуванні з ним. Він бажає дати мир і спокій твоїй душі. Він знає, що без Нього ми нещасні, жалюгідні, убогі і сліпі, а з Ним - володіємо незчисленними багатствами неба.

Коли ми приймаємо Ісуса Христа в своє серце, Він перетворює все наше життя. Він прощає всі наші беззаконня і звільняє від гріховного гніту та мук винної совісті, упорядковує наше мислення Він вселяє в нас чисті бажання і осяває серце неземним світлом. Він дарує нескінченне свято наший душі, особисто поселяясь в нас.

Йде до тебе Мандрівник і в двері стукає.
Відкрий! Відкрий! Душі твоїй Гість святий твердить.
Відкрий! Відкрий! Куди Він увійде, де притулок знайде -
Там вічний мир, там любов живе.
Той Гість дорогий - Сам Спаситель твій!
Він Кров'ю Своєю змив тяжкий гріх земний.
Відкрити - означає милість Його прийняти.
Христос один може всіх рятувати. Відкрий! Відкрий!

Господь не завжди буде стукати до нас у вигляді непримітного мандрівника. Настане час, коли Він прийде "з силою і славою великою", і ті, хто відкинули Його, почують остаточний вирок: "Кажу вам, - не знаю Я звідки ви. Відійдіть від Мене всі, хто чинить неправду» (Луки 13:27) Тим же, хто прийняв Христа в своє серце, Він скаже: ”Прийдіть благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу” (Мт. 25:34).SpacerSpacer

Якщо Ви помітили помилку чи у Вас є коментар до тексту, будь ласка, виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

Богослужіння проходять щонеділі о 10:00 і щосереди о 19:00
в Академії праці та соціальних відносин (Україна, м.Київ, Теремки)
Докладніше про місце і розклад богослужінь, карта: Відвідати нас

Усі матеріали на даному сайті надаються за ліцензіями GPL та greeen OML
(Окрім відсканованих або завантажених з Інтернету матеріалів)
При використанні матеріалів обов'язкове посилання на сайт та авторів
Зв'язатися з нами:
E-mail
Тел. (+38 044) 361 83 73
R
Menu Bottom Menu Bottom